Про нас

Історія Агентства Нерухомості "Альянс"

Досконале знання усіх етапів та нюансів будь-яких операцій на ринку нерухомості - ось основа нашої роботи

Спочатку була Мрія.

У далекому 2000-му році, коли Агентства Нерухомості “Альянс” ще не було, як такого, першим робочим “кабінетом” для однієї людини стала маленька кладова в однокімнатній квартирі. Саме в ній розмістились:  невеликий стілець, зламана лампа, підвішена на мотузці, вузька дерев’яна полиця, на якій стояв старий провідний дисковий телефон та перша база даних в товстому зошиті…

Всього за кілька років був пройдений великий шлях. До цієї одної людині приєдналось ще кілька однодумців, і після проходження навчання стажування, вони стали першими його  співробітниками. Ще через деякій час наступило 25 червня 2003 року – в цей день було офіційно зареєстровано Агентство Нерухомості “Альянс”. Далі був перший справжній просторий офіс: на 4-му поверсі в будівлі Облспоживспілки, що знаходиться на вул. Гайдара 1-Е (нині – вул. Пилипа Орлика).
В 2005 році Агентство нерухомості “Альянс” переїхало в щойно відкриті офісні приміщення ТЦ “Майдан”, на вулицю Червоноармійську (нині – вул. Героїв Майдану), 71.

За більш ніж 15-ть років роботи на ринку нерухомості міста Чернівці, клієнтами Агентства Нерухомості “Альянс” стали більш, ніж тисяча чернівчан.

За роки успішної роботи у нас цілком сформувались основні принципи роботи:

  • конфіденційність та індивідуальний підхід до кожного кліента;
  • професіоналізм – фундаментальне знання ринку нерухомості, переговорного процесу, а також технологій здійснення операцій купівлі-продажу, оренди, керування;
  • якісний сервіс – цілий комплекс розроблених договорів та супутньої документації, а також повний супровід наших клієнтів на усіх етапах здійснення операцій з нерухомістю.

Основа довголіття Агентства Нерухомості “Альянс” на  ринку нерухомості міста Чернівців – наша бездоганна репутація.
Основа нашої репутації – це тверді морально-етичні принципи та суворе додержання юридичної чистоти при проведенні будь-яких операцій у сфері нерухомості.

Ми не стверджуємо, що впораємось з будь-якою поставленою перед нами задачею на ринку нерухомості.
Але якщо ми все ж таки візьмемось за розв’язання питань клієнта в сфері нерухомості, будьте певні, поставлену задачу ми виконаємо.

До послуг наших клієнтів – величезний накопичений досвід практичної роботи у вирішенні найрізноманітніших завдань у сфері купівлі-продажу нерухомості, управління нерухомістю та здачею її в оренду, а також інвестування з метою отримання максимального прибутку. Більш докладно читайте у розділі “Послуги”.

Та сама одна людина, яка мала спочатку лише Мрію, але яка спромоглася цю саму Мрію реалізувати – це Шубравський Владислав Артемович, який працює директором Агентства нерухомості “Альянс” і  сьогодні.

15

років

на ринку Чернівців

1000

і більше вдячних

клієнтів

Якщо у Вас є потреба у консультації з будь-яких питань у сфері нерухомості (і не обов’язково це саме купівля-продаж нерухомості, здавання чи наймання її в оренду) зателефонуйте або напишіть нам по телефону/Вайберу: +38 (050) 672 03 96.
Ми із задоволенням зробимо максимум задля того, щоб Вам допомогти.